بهسازی با کیفیت

توسط0
218

بهسازی با کیفیت

بهسازی با کیفیت بسیار در یک ساختمان موثر است زیرا زمین لرزه ها ناگهان و بدون هشدار اتفاق می افتد.

حرکت روی پوسته زمین می تواند صدمات شدیدی به خانه های قدیمی وارد کند که به ویژه در معرض خطر هستند زیرا بسیاری از آن ها برای مقاومت در برابر لرزش و حرکت ساخته نشده اند.

هدف بهسازی با کیفیت عالی چیست ؟

هدف از مقاوم سازی در برابر زلزله این است که خانه خود را از جابجایی از بنیاد خود دور نگه دارید ، ساختمان را ایمن تر کرده و کمتر در معرض آسیب های عمده سازه ای در هنگام زلزله قرار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون بهسازی با کیفیت ، مقاوم سازی سازه های بتنی با frp و اطلاع از قیمت بهسازی با کیفیت ، بر روی لینک زیر کلیک کرده  و با  کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما

مزایای بهسازی با کیفیت چیست؟

مقاوم سازی زمین لرزه یک خانه برای جلوگیری از جابجایی از پی بتنی سازه انجام می شود. این امر باعث می شود ساختمان ایمن تر شده و کمتر در معرض آسیب در هنگام زلزله قرار گیرد.
مقاوم سازی خانه های تک خانواده به عنوان یکی از ارزان ترین پیشرفت های لرزه ای موجود در نظر گرفته می شود. یک روند پیچ و مهره پایه می تواند ظرف چند روز بدون خروج ساکنان انجام شود.

چرا بهسازی با کیفیت ضروری است؟

افزایش ایمنی
خانه های مناسب مقاوم سازی شده در برابر لرزش و خسارت زلزله قوی تر شده اند. این بدان معناست که خانه شما ایمن تر است و احتمال زخمی شدن یا حتی مرگ در زلزله مهیب را کاهش داده اید.
از سرمایه گذاری خود محافظت مالی کنید
شما زمان و پول زیادی را برای خانه قدیمی خود سرمایه گذاری کرده اید. بدون مقاوم سازی لرزه ای ، هزینه های تعمیراتی که پس از زلزله مخرب با آن روبرو می شوید می تواند بسیار پرهزینه باشد. به این شکل فکر کنید: بهسازی با کیفیت خانه شما در حال حاضر بسیار ارزان تر از تعمیر آن پس از زلزله است.
مطمئن شوید که مکانی برای زندگی دارید
اگر خانه خود را لرزه ای نساخته اید و زلزله به آن آسیب رسانده است ، تعمیر آن سال ها طول می کشد. همچنین ، به خاطر داشته باشید که مردم اغلب هنگام تعمیر مجبور به ترک خانه خود می شوند.
هدف از مقاوم سازی این است که صاحبان خانه در محل خود پناه بگیرند و از یک زلزله بزرگ جان سالم به در ببرند. تقویت ساختمان آسیب به سازه را کاهش داده و خانه را قابل سکونت می کند.

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما